RSS
niedziela, 03 marca 2013

tort

I kolejny roczek za mną :D Dziś na moim torcie zagościło 24 świeczki. Jako prezent od męża dostałam autko, więc radość niesamowita :) Moje kochanie więc baaardzo się postarało ;)

Pozdrowionki :* 

Tagi: ogólnie
18:30, isiaczek1989
Link Komentarze (4) »
piątek, 22 lutego 2013

Dziś kolejna odsłona hafciku. Na kanwie mam już dwie postacie. Przekroczyłam też magiczną połowę pracy. Teraz to już powinno być z górki :) 

sw. rodz 3

A teraz lecę pooglądać Wasze blogi, bo aż wstyd się przyznać ostatnio zaniedbałam to strasznie. Ale cóż nowy semestr się zaczął, więc od nowa muszę wszystko sobie zorganizować. Papatki :* 

16:13, isiaczek1989
Link Komentarze (3) »
czwartek, 07 lutego 2013

Nie macie pojęcia jak się cieszę, że sesja już za mną :) Jak do tej pory w całej mojej "karierze" studenckiej był to najcięższy i najbardziej wymagający okres. Chyba nawet obrona licencjatu nie przyniosła mi tyle stresu... Ale nie ma co już do tego wracać- skończyło się :)

Teraz przede mną troche wolnego, więc krzyżyki wracają do łask :D Do końca tego tygodnia nic innego nie jest ważne, tylko one. Później niestety będą musiały dogadać się z moją pracą magisterską, którą w końcu muszę na poważnie zacząć pisać (bo jak narazie to mam troche tego, troche tamtego nic konkretnie się kupy nie trzyma), ale powinno być dobrze. Co tam powinno- MUSI :D

Teraz ściskam Was cieplutko i lecę do XXX. Biziaczki :* 

Tagi: ogólnie
11:28, isiaczek1989
Link Komentarze (3) »
piątek, 01 lutego 2013

Sesja trwa, przede mną jeszcze jeden egzamin, ale staram się mimo wszystko po pare krzyżyków dziennie stawiać (z reguły około 300) szczególnie, że mam spory poślizg z tym haftem. Poniżej fragment nad którym ostatnio pracowałam:

św rodz 2.1

I całość przeze mnie wyhafcona:

św rodz 2.2 

To już prawie połowa. Liczę, że teraz będzie z górki :)

Pozdrawiam cieplutko :* 

15:55, isiaczek1989
Link Komentarze (3) »
czwartek, 17 stycznia 2013

A na co? :) Otóż na to:

wzorek

Zakochałam się :) Wzorek zawładnął moim sercem i gdyby nie pewne zobowiązania to już bym z igłą w ręku siedziała. No ale coż sesja za chwilę się zaczyna, na uczelni kocioł zupełny, nie odchodzę praktycznie od ksiażek i czasu brakuje mi na aktualny haft, więc jak narazie muszę odczekać z rozpoczęciem prac nad tym cudem. Ale korci mnie niesamowicie :) 

poniedziałek, 07 stycznia 2013

Pierwsza odsłona mojego priorytetu. Efekty z końca zeszłego tygodnia, na dzień dzisiejszy krzyżyków jest już troche więcej :) Według mnie nawet całkiem, całkiem wygląda :D

św. rodz 1 

12:26, isiaczek1989
Link Komentarze (4) »
środa, 02 stycznia 2013

Witam Was cieplutko w Nowym Roku :) Pełna motywacji postanowiłam określić moje plany hafciarskie na najbliższe 12 miesięcy. I tak oto:

Numer 1: Święta Rodzina- haft, który MUSI zostać zrobiony, bo w końcu to prezent ma być :)

św rodz

Numer 2: Kwiat wiśni

kw wisNumer 3: Kwiat magnolii 

kw magNumer 4: Irysy- najwyższy czas i pora by je skończyć :D

irys

Numer 5: Słoneczniki- też czas i pora na ukończenie :)

slon

To jest minimum programowe, które w tym roku powstać musi, ale oczywiście oczami wyobraźni widzę jeszcze pare innych haftów, jak wiszą już na ścianach mojej chałupki :D Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Pozdrawiam :* 

 

Tagi: ogólnie
14:33, isiaczek1989
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 31 grudnia 2012

sylwek

i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku

 dla wszystkich zaglądających w moje skromne progi :*

13:47, isiaczek1989
Link Komentarze (4) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8