RSS
niedziela, 23 grudnia 2012

święta

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłysnie
 niech Was aniołek ode mnie uścisnie
i przekaże serdeczne życzenia
z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

15:06, isiaczek1989
Link Komentarze (4) »
czwartek, 13 grudnia 2012

"Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna. Trzynastego każda droga jest prosta..." :D Dziś jak nigdy wcześniej ten tekst sprawdza się w 100%. W końcu udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy. Cieszę się tym jak małe dziecko :) 

Poza tym zrobiłam małe hafciarskie zakupy- brakujące kolory muliny do haftu "Świętej Rodziny" i dwa arkusze kanwy:

zakupy

Tagi: ogólnie
14:37, isiaczek1989
Link Komentarze (6) »
środa, 05 grudnia 2012

Witam Was bardzo cieplutko :) Dziś wpis będzie z jednej strony nierobótkowy, ale jednak o robótkach. A mianowicie mam taki mały problemik z rozmiarem kanwy a iloscią nitek muliny. Do tej pory zawsze haftowałam na "12", bo tylko taka kanwa u mnie w miasteczku jest dostępna, ale ostatnio znalazłam pasmanterię w mieście gdzie studiuję, w której na metry dostępna jest "14" i zastanawiam się nad spróbowaniem swoich sił na niej. Tylko powiedzcie mi moje kochane iloma niteczkami na owej "14" należy wyszywać- 2 czy 3? Opinie na ten temat z tego co zauważyłam są bardzo podzielone. Więc może któraś z Was da mi dobrą rade? ;) Pozdrawiam :*

Tagi: ogólnie
21:23, isiaczek1989
Link Komentarze (2) »
sobota, 24 listopada 2012

W czwartkowy późny wieczór postawiłam ostatni krzyżyk w tym hafcie. Jest to pierwszy obrazek, który po ukończeniu podoba mi się tak na 100%. Wyszywało się go bardzo fajnie i w najbliższym czasie planuję wyhaftować dwa pozostałe z tej serii.

kw jab

Co do "Świętej Rodziny" to prace ruszyły, ale jest tego jeszcze na tyle mało, że nie ma czym się chwalić.

 

14:18, isiaczek1989
Link Komentarze (2) »
środa, 21 listopada 2012

Witam i o zdrowie pytam :D No właśnie, bo z tym zdrowiem ostatnio u mnie nie bardzo. Z jednej strony niedobrze, ale z drugiej to jedyny moment, gdy bez wyrzutów sumienia, że zaniedbuje swoje inne obowiązki mogę zająć się hafcianiem :) "Kwiat jabłoni" juz coraz bliżej ukończenia, co mnie ogromnie cieszy, więc przystępuję do następnego projektu. Jak wynika z tytułu, będzie to prezent dla pewnej bliskiej mojemu sercu kobitki. Czasu mam sporo na realizację, ale że u mnie różnie bywa i z weną i z wolnymi chwilami to zaczynam ten wzorek już teraz. Zostałam poproszona o wyhafcenie jakiegoś obrazka o tematyce religijnej i będzie to "Święta Rodzina", o ten wzór:

św. rodz  

poniedziałek, 12 listopada 2012

A jednak nie dam Wam o sobie zapomnieć :D Wena wróciła, czasu tak jakby troche więcej się zrobiło, więc krzyżykuje ile tylko mogę :) A oto i efekty:

kwiat jabloni 3 

15:12, isiaczek1989
Link Komentarze (1) »
czwartek, 25 października 2012

... tymczasowo zawieszam blogowanie. Mam nadzieję, że za jakiś czas, gdy wszystko sobie poukładam wrócę tu. Na Waszę blogi będę starała się oczywiście zaglądać jak najczęściej, w każdej wolnej chwili :) Dlatego teraz mówię Wam "do zobaczenia". Trzymajcie się cieplutko i twórzcie cudeńka :D Pa :* 

Tagi: ogólnie
16:36, isiaczek1989
Link Komentarze (6) »
sobota, 20 października 2012

Witam Was kochane. Na wstępie chciałabym podziękować dziewczynom za słowa otuchy pod ostatnim postem. Dużo mi to dało. Dziękuje :*

Podzielę się także z Wami postepami nad "Kwiatem jabłoni". A raczej "postępami", bo niestety są one bardzo niewielkie.

kwiat jabloni 2

I tak na koniec wspomnę, że ostatnio zaczynam rozważać możliwość likwidacji tego bloga. Los niestety pisze własne scenariusze naszego życia i nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli by było :( Szkoda mi tych paru miesięcy spędzonych tu z Wami, ale obawiam się, że nie dam rady łączyć spraw rodzinnych, studiów, pisania pracy magisterskiej i wielu innych rzeczy z hafceniem i prowadzeniem "Isiaczkowych haftów". W najbliższych dniach przemyślę za i przeciw i podejmę ostateczną decyzję. Chcę dać sobie chwilę czasu, by nie działać pod wpływem impulsu. O wynikach moich rozmyślań napewno Was poinformuję.

A jak narazie mówię "do zobaczenia" i życzę owocnego w krzyżykowanie weekendu. Pa pa :* 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8