RSS
piątek, 28 września 2012

 

No właśnie- miało. Dziś w samo południe podchodziłam pierwszy raz do egzaminu na prawko. Mimo nerwów testy poszły dobrze- zaliczyłam, ale plac to był już koszmar. Nie powiem, że egzaminator był wredny i się uwziął, bo bym skłamała, ale niestety nie wyszło przez własną głupotę :( Beznadziejny łuk! Teraz już zostało tylko rozczarowanie. No i czekanie do kolejnego terminu (8.11). Ehhh....

Fuck! Dobiło mnie ;( Plan zajęć mam straszny- po nocach do domu wracać będę :( Buuuu ;(  

Tagi: ogólnie
16:57, isiaczek1989
Link Komentarze (3) »
środa, 26 września 2012

Korzystając z ostatnich paru dni wakacji zaczęłąm hafcik z kwiatem jabłoni. Co prawda najpierw miały być zakupy w pasmanterii, ale jakoś tak wybrać się nie mogę, więc postanowiłam zacząć krzyżykowanie od kolorków, które mam w swych skromnych zasobach. No i dzięki temu na kanwie pojawiły się zarysy kwiatów, liści, część ramki i troche tła. Sami w sumie zobaczcie:

kwiat jabloni 1

Sporo jeszcze do końca, ale pomalutku, powolutku będę szła do przodu :)

Teraz chcę dokończyć czwartą stronę wydruku w "Irysach", bo zostało juz niewiele, ale jakoś przysiąść do nich nie mogę. Postaram się zmobilizować w weekend.

 I to tyle byłoby na dzisiaj. Pa pa :D 

 

16:30, isiaczek1989
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 17 września 2012

Mimo, że za oknami coraz chłodniej u mnie nadal będzie kwiatowo :)

kwiat wiśni

kwiat jabłoni

kwiat magnolii

Postanowiłam zacząć te wzorki, bo muszę przyznać, że mają w sobie coś niesamowitego. Oczywiście "Słoneczniki" i "Irysy" będą się tworzyły dalej, może w trochę wolniejszym tempie, ale napewno nie odłoże ich w kąt. Teraz już tylko wycieczka do pasmanterii, by dokupić brakujące kolorki i mogę startować :D Pozdrowienia dla tych, którzy zaglądają w moje skromne blogowe progi :)   

środa, 05 września 201213:45, isiaczek1989
Link Komentarze (4) »
środa, 29 sierpnia 2012

Przeszukując zasoby naszego cudownego Internetu zainteresowały mnie dwa kolejne wzorki :) I mimo, że obiecałam sobie niczego nowego narazie nie dodawać do swej kolekcji "wzory do wykonania", bo jest ich już tyle, że pewnie życia mi zabraknie na ich realizację, to w stosunku do tych nie mogłam sobie odmówić :D

Pierwszy to "Ptaszek w zaroślach":

ptak 

Drugi- "Powabna georginia":

georginia 

A Wy co o nich myślicie? :)

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

okładka

Ktoś może powiedzieć, że to opowiastka dla dorastających dziewczynek, inni że skoloryzowany obraz tego co się działo w latach 80-tych tamtego wieku wśród niemieckich nastolatków. Dla mnie ta książka jest czymś niezwykłym- "wchłonięta" już niezliczoną liczbę razy, za każdym razem budząca inne emocje, za kazdym razem coraz lepiej rozumiana. Od niej zaczęła się fascynacja problemem narkomanii, prostytucji, alkoholizowania się wśród nieletnich. Po części dzięki niej jestem po studiach pedagogicznych ze specjalizacją resocjalizacja. Dziś skończona czytać poraz kolejny. I pewnie jeszcze nie raz i nie dwa z sentymentem będę po nią sięgać :) Moja ocena: 10/10.

22:18, isiaczek1989
Link Komentarze (6) »
czwartek, 16 sierpnia 2012

słonecznik 4

Coraz ich więcej :) Długa droga jeszcze przede mną, ale powolutku wszystko nabiera kształtu.  

16:38, isiaczek1989
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 06 sierpnia 2012

Szybko, miło i bezproblemowo- tak powinno być zawsze :D Moje "Słoneczniki" po raz trzeci :)

słonecznik 3 

13:07, isiaczek1989
Link Komentarze (1) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8