RSS
środa, 20 czerwca 2012

Mogę zameldować z dumą nieskrywaną, że jak do tej pory wszystkie egzaminy zaliczyłam i to z wynikiem dobrym bądż bardzo dobrym :D Został mi już tylko jeden, który odbędzie się jutro- niestety jest to egzamin ustny a tych wyjątkowo nie lubię, ale mam gdzieś tam skrawek nadziei, że wszystko będzie ok. Tak więc jedną nogą jestem już w okresie wakacyjnym z czego się niesamowicie cieszę, bo w końcu będę miała czas na hafciki. A że plany mam dość konkretne co do robótek to czekam z niecierpliwością na możliwość rozpoczęcia prac :) Dlatego też dziś z moim kochanym małżonkiem wybrałam się do hurtowni nici, którą niedawno wynalazłam w mojej mieścinie i nabyłam konkretną ilość mulinek (a tak dokładnie to 121 sztuk ;P) Haftowanie zapowiada się więc owocnie :) A co do "Kobiety z perłami" to do końca tego tygodnia napewno zobaczycie ją ukończoną, bo juz tylko kawałeczek tła mi został. Wracam teraz do nauki, by jutro wszystko sprawnie, miło i przyjemnie poszło. A na koniec zostawiam Wam zdjęcie mojej kupy szczęścia i radości :D Pa pa :*

zakupowo 

Tagi: ogólnie
17:01, isiaczek1989
Link Komentarze (2) »
piątek, 08 czerwca 2012

Po pierwsze- wczoraj zakończyłam porzadki w swych mulinach. No i aż się zdziwiłam, że jestem w posiadaniu takiej liczby kolorów :) Jak na dość krótką przygodę z haftem wydaje mi się to imponujące :D

mulina

mulinki

Po drugie- moja kochana sunia się rozchorowała i niestety nie jest za dobrze :( Weterynarz mówi, że tak naprawdę trudno mu po objawach jakie występują stwierdzić co jej dolega dokładnie, ale będzie robić wszystko, by ją uratować. Ja też mam nadzieję, że Iness przeżyje, bo mimo, że przebywa na podwórku u moich teściów (w swoim mieszkaniu nie mam warunków a poza tym mam sporo zwierząt klatkowych) to jest to mój ukochany pies. 

Po trzecie- zaczyna mi się sesja i muszę na jakieś dwa tygodnie zawiesić blogowanie i haftowanie. Miałam nadzieję, że uda mi się dokończyć Kobietkę, ale niestety nie wyszło, ale będe starała się między jednym a drugim egzaminem stawiać kolejne krzyżyki :) 

I to byłoby na tyle :) Pozdrawiam cieplutko wszystkie koleżanki hafciarki, które zaglądają do mnie i obiecuję, że mimo tej przymusowej przerwy nie zaniedbam odwiedzania Waszych blogów. Do zobaczenia :)   

 

Tagi: ogólnie
16:24, isiaczek1989
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 04 czerwca 2012

Czwarta, przedostatnia odsłona mojej Kobietki z perłami. Niestety jakoś mi z haftem teraz nie po drodzę i dlatego tak wolno to idzie. Mam dużo zaległości na studiach do uzupełnienia, a wiadomo, że koniec semestru coraz bliżej, więc muszę skupiać się na naucę i przez to hafcik trochę zaniedbuję, ale to już ostatnia prosta przed wakacjami i wtedy wszystko powinno wrócić do normy :) No więc proszę bardzo- zdjecie słabej jakości co prawda, bo robione dosłownie przed chwilą, ale cuś jednak widać :D

kobietka 

 

19:22, isiaczek1989
Link Komentarze (3) »
środa, 23 maja 2012

Przeglądając blog Luny postanowiłam również zrobic porządek w moich mulinkach, bo mówiąc szczerze dziada z babą już tylko w nich brakowało :D I tak właśnie dzisiejsze późne popołudnie i wieczór spędziłam na tworzeniu bobinek i nawijaniu muliny na nie. By ogarnąć nawet z grubsza ten bałagan potrzebuje jeszcze paru takich wieczorków, ale jakieś pierwsze efekty juz mam, więc źle nie jest :)

mulinka

bobinki 

 

Tagi: ogólnie
22:29, isiaczek1989
Link Komentarze (6) »
sobota, 19 maja 2012

"Kopniak" od Luny z blogu Haft krzyżykowy liczony spowodował, że wzięłam się do roboty (bo kochana ma nie dam się wyprzedzić :P- oczywiście żarcik, czekam na Twoją damę :D). No i udało się dzięki temu wydłubać tyle:

dama

Dzięki Lunka za motywację :*  

13:01, isiaczek1989
Link Komentarze (6) »
środa, 16 maja 2012

W sumię to tytuł tego wpisu powinien brzmieć "Całkowity zastój", dosłownie na wszystko- haft, prace domowe, naukę, zajecia na uczelni i tak mogłabym w nieskończoność. Jednym słowem siedzę na swych pięknych czterech literach i nie robię nic :) Możę to wina pogody- zimno, mokro i pochmurnie, a może dopadł mnie zwykły leń (i skubaniec jeden trzyma mocno :D). Sama już nie wiem... Jedyne co jest pewne, to fakt, że moją Dama leży odłożona w kącie i nawet jednego krzyżyka od ostatniego wpisu na kanwie nie zrobiłam. O i tyle ode mnie :)

Tagi: ogólnie
13:26, isiaczek1989
Link Komentarze (1) »
czwartek, 10 maja 2012

Dziś kolejna odsłona Kobietki. Muszę przyznać, że bardzo fajnie mi się nad nią pracuje, tylko niestety jak zwykle brak czasu powoduje, że idzie to tak wolno. Tak myślę, że nawet gdyby doba była dwa razy dłuższa niż jest ciągle byłoby mi mało :D Ehhh czas największym mym wrogiem... Ale cóż, koniec narzekania- pokazuję postępy :)

kobietka 

18:20, isiaczek1989
Link Komentarze (2) »
czwartek, 03 maja 2012

Pierwsza odsłona Kobiety z perłami. Dużo tego nie ma, ale jednak zawsze :)

kobieta 

11:00, isiaczek1989
Link Komentarze (2) »