RSS
poniedziałek, 02 kwietnia 2012

Jak już wspominałam wcześniej pracuję teraz nad nowym haftem- tygrysem. Jest to dość spory wzór (133X266), więc i potrzeba sporo czasu na jego wykonanie. Obrazek zrobiony za pomocą programu HaftiX. A oto co udało mi się już wydziubać :)

Rezultat z początków tamtego tygodnia:

kici 

 

A to na dzień dzisiejszy:

kici 

12:47, isiaczek1989
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 26 marca 2012

Zacznę może od tego, że ostatnie pare dni mogę uznać za te najgorsze z najgorszych- stąd moja nieobecność na blogu :( Ale mam nadzieje, że ten kryzys już minął i uda mi się powrócić do normalności.

Dlatego też postanowiłam zrobic sobie mały rachunek sumienia i zaplanować prace, zarazem te hafciarskie jak i inne, na najbliższe pare tygodni.

Moimi sprawami osobistymi zanudzać nikogo nie będę, bo przecież nie o to tutaj chodzi, ale co do krzyżyków to plan swój przedstawie. Więc:

1. Ukończenie haftu zaczętego jeszcze w lutym (miałam się nim pochwalić w pierwszej kolejności, ale z powodów wyżej wspomnianych nie miałam ani czasu, ani chęci nim się zajmować).

2. Ukończenie mojego przecudownego tygryska, którego zaczęłam pare dni temu :)

3. Rozpoczęcie prac (i w miare mozliwości skończenie) nad dwoma nowymi haftami, które ostatnio wpadły mi w oko (schematy już gotowe mam).

Myślę, że przed wakacjami się obrobię z tym (tygrys może sporo czasu mi zabrać, bo sporaśny jest), ale oczywiście czas wszystko zweryfikuje :)

 

A co do wiosennych zmian to w sumię jedna, ale bardzo bardzo dla mnie trudna- postanowiłam skończyć z paskudnym nałogiem jakim jest palenie. Po blisko czterech latach czuje, że nadszedł właśnie ten moment, by przestać się truć i puszczać tyle pieniędzy z dymem (i tu akurat można to powiedzieć dosłownie :D). Trzymajcię więc za mnie kciuki by się udało :)

 

Oj ale się rozpisałam ;P :) 

Tagi: ogólnie
15:07, isiaczek1989
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 marca 2012

A o to hafty, które bardzo lubię :)

chatka

 

kubus

 mis

 

Przepraszam za jakość zdjęć (z telefonu), ale niestety nie posiadam aktualnie sprawnego aparatu :[ Mam nadzieje, że mimo tego moje prace się Wam spodobają :) 

 

 

 

 

 

14:36, isiaczek1989
Link Komentarze (1) »
czwartek, 15 marca 2012

Witam wszystkich miłośników haftu krzyżykowego. Mam na imię Justyna, ale wielu znajomych mówi mi Isiaczek :) Jestem 23 letnią studentką, od 20 miesięcy szczęśliwą żoną i pasjonatką haftu. Kocham też zwierzęta, szczególnie gryzonie, których mam cztery- uszatka Oskara, dwa świntuchy morskie- Pipi i Didi oraz myszoskoczka Franka :D 

Haftem krzyżykowym zajmuję się dopiero od paru miesięcy, ale wciągnęło mnie to już na tyle, że  nie wyobrażam sobie dnia bez krzyżyków :) A zaczęło się dość niewinnie- miał być jeden obrazek, o tak na próbę, dla zabicia czasu (pare tygodni zwolnienia lekarskiego), ale się nie skończyło i trwa do dzisiaj. I bardzo mnie to cieszy :]

Mam nadzieje, że uda mi się prowadzić bloga dość systematyczni i oczywiście, że poznam tu ludzi tak jak ja zakręconych na punkcie krzyżykowania :)

Więc zaczynam :D 

Tagi: ogólnie
15:50, isiaczek1989
Link Komentarze (3) »
1 ... 6 , 7 , 8